20 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

Centrum Jakości ProQuality działa na rynku usług doradczych od 2ooo roku.

Kilkaset zrealizowanych projektów doradczych i szkoleniowych, setki zadowolonych klientów, indywidualne podejście w każdej sytuacji.

Unikalne praktyczne doświadczenie.

PROFESJONALNA KADRA

Właścicielem Centrum Jakości ProQuality jest Artur Mączyński - konsultant z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, od 1997 roku działa nieprzerwanie jako konsultant, ekspert, doradca, audytor systemów zarządzania, Pełnomocnik ds. jakości (zarządzanie jakością, środowiskowe, bhp, zarządzania bezpieczeństwem informacji), inżynier, absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydziału Budowy Maszyn, kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalności ergonomia i zarządzanie jakością warunków pracy.   

Współpracujemy z konsultantami - specjalistami w swoich branżach, którzy posiadają wiedzę z zakresu zarządzania jakością i doświadczenie w branży, w której doradzają.INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta, a nasze usługi są "szyte na miarę" w odniesieniu do zapotrzebowania firmy.

Jeżeli Państwa organizacja potrzebuje uporządkowania, zmniejszenia biurokracji lub wręcz rewolucji organizacyjnej - zapraszamy do współpracy.